Hónapokon át készültünk a Csecsemő- és Kisdedgondozási Versenyre, ahol megyei elsőként továbbjutottunk az országos megmérettetésre. Rengeteget tanultunk és gyakoroltunk diáktársaimmal Szűcs Viviennel és Horváth Viviennel.
Az országos döntőt 2026. június 13-án Budapesten rendezték meg a Semmelweis Egyetemen, ahol 13 állomást kellett teljesítenünk 4 óra alatt. Ifjúsági kategóriában 94%-os kimagasló eredménnyel végeztünk!
A Vöröskereszt jóvoltából rengeteg ajándékkal tértünk haza.
Felkészítőnk iskolánk védőnője Hegedüs Fatime volt. Köszönjük szépen, nélküle nem sikerülhetett volna!
Külön köszönet jár Káliné Szabó Hajnalka tanárnőnek, hogy segítette a versenyre való eljutásunkat.
Horváth Zsuzsanna (11. c osztály)



