Iskolánk évek óta csatlakozik az országos rendezvénysorozathoz. Ebben az tanévben is érdekes programok várták a diákokat április 24 és 28 között. Helyi termelők termékeiből kóstolhattunk ingyenesen egészséges ételeket. Előadásokat hallgathattunk az egészséges táplálkozástól a mozgás örömén keresztül az elhízás problémájáig, de volt szó a műanyagszennyezés káros hatásairól, valamint a mezőgazdaság reformválaszairól a globális környezeti problémákra. Megtisztítottuk a szeméttől városunk egyes területeit. 

Köszönet vendégeinknek, hogy vállalták az előadásokat, valamint támogatóinknak, hogy anyagilag vagy termékeikkel segítették rendezvényünket:

Busa István, Dr Skribanek Anna, Dr. Polgár Zsolt, Jámbor Szilvia, Krámli Anita, Bárány József, Bertalan Ákos, Illés Ibolya, valamint Tesco, Sümegtej, Everplast Zrt, Francia pékség, Selecta Flora Kft.

Káliné Szabó Hajnalka
öko-munkacsoport vezető