Get Adobe Flash player

Tallózó

Az intézményben a területileg illetékes gyermekjogi képviselő:

Makara Melinda
Fogadóóra helye, időpontja: Veszprém, Kossuth u. 10. 2. emelet 218-as szoba, minden
Munkaidőben elérhető telefonszáma:
06-20-4899-621
hónap első hétfő 13-15 óra között
E-mail: makara.melinda@obdk.hu
A JOGVÉDELMI KÉPVISELŐ AZ ORSZÁGOS BETEGJOGI, ELLÁTOTTJOGI, GYERMEKJOGI ÉS
DOKUMENTÁCIÓS KÖZPONT MUNKATÁRSA, AZ INTÉZMÉNYTŐL FÜGGETLEN SZEMÉLY
A fenti elérhetőségek sikertelensége esetén az OBDK zöldszáma hívható: 06/80/620-055

 

 

 

Belépés

X. HÁZI ZONGORAVERSENY A ZENEISKOLÁBAN

Idén is megrendeztük iskolánkban 2017. 02. 16-án a „Házi Zongoraverseny” –t – immár tizedik alkalommal.

Mindhárom zongoratanár kollégánk (Csánicz Nóra, Farkas Júlia, Ludmány János) tanszakáról szép számmal neveztek be a növendékek, de a versenyen végül csak tizenegy növendék mérhette össze zongorajátékát. Sajnos sokakat késztetett távolmaradásra betegség.

Örömmel vettük, hogy sokan érdeklődtek az esemény iránt. A közönségbeli gyerekektől, felnőttektől, és hozzátartozóktól lelkes tapsokat zsebeltek be a versenyzők.

A zsűri – Pölöskeiné Gombai Erzsébet és Paukovics László, iskolánk volt és jelenlegi szolfézstanárai – arany, ezüst és bronz minősítéssel illethették a diákokat. A gyerekek felkészültségét és kiegyenlített teljesítményüket jól példázza, hogy 5 ezüst és 6 arany minősítés született.

Minden versenyzőnek gratulálunk teljesítményéhez; köszönet családjuknak, hogy otthonról támogatják őket, segítve ezzel a mi munkánkat is! Zongoratanár kollégainknak gratulálunk a felkészítéshez!

Cserey Anna

 

Digitális napló

Projektjeink

 

Új Széchenyi terv

 

Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

 

 

ESZA

 A projektek az Európai Unió támogatásával valósulnak meg.

 

 

 

Iskola a facebook-on

Kisfaludy- napok

Rendezvényünk támogatói:

OTP Bank Nyrt. , Hotel Kapitány Wellness, Flóri Virágsarok (Tér Anikó), Construct -  Ker. Kft, Polydekor, Darnay Kálmán Alapítvány, Szülői Szervezet, ÁB Aegon (Barcza Zoltán), Németh Óra-Ékszer, Sarvaly Zrt., Csepregi József vállalkozó, Sissy Fashion, Dekoltázs Kft., Vikória szépségszalon, Scotti udvarház, Magyar Posta, Raák Optika, Horváth Istvánné optika, Avantgárd Sportbolt, Vianni

Szabó Kerttechnika, Agrovilág, Írókéz, Zebra papírbolt, Fókusz, Semmelweis Gyógyszertár, Tip-top Divat, PSF Kft., Virágkuckó, Rita Szépségszalon, Schell, Heineken, Spar, Gasztro Betyár, Thirty’s Étterem, Huber Cukrászda, Tringli Szilveszterné ajándékbolt, Farkas Autósbolt, Cseh Károly-Italker, Euromédia, Schluss Autósbolt, Tutiparty, Farkas Béla, Tourinform-TDM, Videotéka, Oszkai Réka (Kamilla Kézművesbolt), Kustos Gabriella, Varga Kinga, Tóth Tamás, Idegennyelvi munkaközösség, Neuberger-Kovács Beáta, Kőbán Tamásné, Szabados Zsuzsanna, Bolla Sándor, Francia pékség, Czémán Imre, Darvastó Foglalkoztató Intézet, Bútor és Lakberendezési Diszkontáruház (Eőry Dénesné), Allianz Hungária (Molnár Judit), Nemes Húsbolt