Get Adobe Flash player

Tallózó

Az intézményben a területileg illetékes gyermekjogi képviselő:

Makara Melinda
Fogadóóra helye, időpontja: Veszprém, Kossuth u. 10. 2. emelet 218-as szoba, minden
Munkaidőben elérhető telefonszáma:
06-20-4899-621
hónap első hétfő 13-15 óra között
E-mail: makara.melinda@obdk.hu
A JOGVÉDELMI KÉPVISELŐ AZ ORSZÁGOS BETEGJOGI, ELLÁTOTTJOGI, GYERMEKJOGI ÉS
DOKUMENTÁCIÓS KÖZPONT MUNKATÁRSA, AZ INTÉZMÉNYTŐL FÜGGETLEN SZEMÉLY
A fenti elérhetőségek sikertelensége esetén az OBDK zöldszáma hívható: 06/80/620-055

 

 

 

Belépés

VI. Veszprém Megyei Szolfézsverseny

A versenyt „A Sümegi Zeneoktatásért” Alapítvány rendezte, és a Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola adott helyet neki.

Nyolc zeneiskolából 29 nevezés érkezett.

A versenyzőket szolfézs másodiktól hatodikig osztályig lehetett nevezni, évfolyamonként.

A verseny egyfordulós, három részből állt: írásbeli, szóbeli és népdaléneklés.

A verseny célja: a szorgalmas és jó képességű növendékek megmérettetése, az élményszerű éneklés lehetőségének megteremtése, szereplési-versenyzési rutin megszerzése, a tanulók népdaléneklési kultúrájának fejlesztése, a szolfézsoktatás pedagógiai eredményeinek bemutatása, a felkészítő tanárok szakmai kultúrájának fejlesztése.

A verseny végén a háromtagú szakmai zsűri értékelést tartott a növendékeknek és külön a felkészítő tanároknak.

A zsűri tagjai: Rostetterné Nagy Rita /Veszprém/, Nagyné Fülöp Zsuzsanna /Szombathely/és Haui Lóránt /Győr/.

A sümegi zeneiskolából Hertelendy Jázmin bronz minősítést szerezett, felkészítő tanára: Kekkné Horváth Adél volt.

VI. Veszprém Megyei Szolfézsverseny

2017. március 4. Sümeg 

2. osztály

Arany minősítés

1. Horváth Magdolna Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

2. Takács Luca Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

Ezüst minősítés

1. Bögi Eszter Balatonalmádi Felkészítő tanár: Huiber Gabriella

2. Farkas Júlia Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes 

3. Kampis Domonkos Balatonalmádi Felkészítő tanár: Huiber Gabriella

4. Kántor Bíbor Balatonalmádi Felkészítő tanár: Huiber Gabriella

5. Offenbecker Lilien Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

6. Vásárhelyi Szabolcs Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

Bronz minősítés

1. Novográdecz Ábel Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

2. Ódor Laura Balatonfűzfő Felkészítő tanár: Mészáros Márta

3. Takács Míra Zoé Berhida Felkészítő tanár: Füredi Istvánné

4. Vincze Lili Berhida Felkészítő tanár: Füredi Istvánné

3. osztály

Arany minősítés

1. Márkus Luca Pápa Felkészítő tanár: Nagy Tiborné

Ezüst minősítés

1. Kárász Nimród Balatonalmádi Felkészítő tanár: Huiber Gabriella

4. osztály

Nívódíj

1. Bódai Ákos - Pápa Felkészítő tanár: Nagy Tiborné

Arany minősítés

1. Saracevic Noel Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

Bronz minősítés

1. Bagoly Abigél Balatonalmádi Felkészítő tanár: Huiber Gabriella 

2. Bácsi Johanna Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

3. Bodor Ingrid Balatonboglár Felkészítő tanár: Pálné Szelencsi Klára

4. Horváth Gergő Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

5. Nagy Borbála Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

Oklevél

1. Naményi Miklós Veszprém Felkészítő tanár: Erdélyi Ágnes

5. osztály

Bronz minősítés

1. Hertelendy Jázmin Sümeg Felkészítő tanár: Kekkné Horváth Adél

Oklevél

1. Szabó Petra Nikolett Sümeg Felkészítő tanár: Kekkné Horváth Adél

6. osztály

Ezüst minősítés

1. Werner Lilla Anna Balatonboglár Felkészítő tanár: Pálné Szelencsi Klára

Bronz minősítés

1. Hada Lizett Dominika Balatonfüred Felkészítő tanár: Kiss-Sebők Beáta

Oklevél

1. Pál Tímea Sümeg Felkészítő tanár: Kekkné Horváth Adél

 

Digitális napló

Projektjeink

 

Új Széchenyi terv

 

Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

 

 

ESZA

 A projektek az Európai Unió támogatásával valósulnak meg.

 

 

 

Iskola a facebook-on

Kisfaludy- napok

Rendezvényünk támogatói:

OTP Bank Nyrt. , Hotel Kapitány Wellness, Flóri Virágsarok (Tér Anikó), Construct -  Ker. Kft, Polydekor, Darnay Kálmán Alapítvány, Szülői Szervezet, ÁB Aegon (Barcza Zoltán), Németh Óra-Ékszer, Sarvaly Zrt., Csepregi József vállalkozó, Sissy Fashion, Dekoltázs Kft., Vikória szépségszalon, Scotti udvarház, Magyar Posta, Raák Optika, Horváth Istvánné optika, Avantgárd Sportbolt, Vianni

Szabó Kerttechnika, Agrovilág, Írókéz, Zebra papírbolt, Fókusz, Semmelweis Gyógyszertár, Tip-top Divat, PSF Kft., Virágkuckó, Rita Szépségszalon, Schell, Heineken, Spar, Gasztro Betyár, Thirty’s Étterem, Huber Cukrászda, Tringli Szilveszterné ajándékbolt, Farkas Autósbolt, Cseh Károly-Italker, Euromédia, Schluss Autósbolt, Tutiparty, Farkas Béla, Tourinform-TDM, Videotéka, Oszkai Réka (Kamilla Kézművesbolt), Kustos Gabriella, Varga Kinga, Tóth Tamás, Idegennyelvi munkaközösség, Neuberger-Kovács Beáta, Kőbán Tamásné, Szabados Zsuzsanna, Bolla Sándor, Francia pékség, Czémán Imre, Darvastó Foglalkoztató Intézet, Bútor és Lakberendezési Diszkontáruház (Eőry Dénesné), Allianz Hungária (Molnár Judit), Nemes Húsbolt