Get Adobe Flash player

Tallózó

Az intézményben a területileg illetékes gyermekjogi képviselő:

Makara Melinda
Fogadóóra helye, időpontja: Veszprém, Kossuth u. 10. 2. emelet 218-as szoba, minden
Munkaidőben elérhető telefonszáma:
06-20-4899-621
hónap első hétfő 13-15 óra között
E-mail: makara.melinda@obdk.hu
A JOGVÉDELMI KÉPVISELŐ AZ ORSZÁGOS BETEGJOGI, ELLÁTOTTJOGI, GYERMEKJOGI ÉS
DOKUMENTÁCIÓS KÖZPONT MUNKATÁRSA, AZ INTÉZMÉNYTŐL FÜGGETLEN SZEMÉLY
A fenti elérhetőségek sikertelensége esetén az OBDK zöldszáma hívható: 06/80/620-055

 

 

 

Belépés

X. HÁZI HANGSZERES VERSENY

 X. HÁZI HANGSZERES VERSENY EREDMÉNYEI

2017.02.14.
 
Furulya HEK1
ARANY minősítés
Nagy Zselyke
Felkészítő tanár: Simon Szabina
EZÜST minősítés
Turcsányi Erzsébet Krisztina
Felkészítő tanár: Simon Szabina
Furulya HEK2
ARANY minősítés
Szokoly Csenge
Felkészítő tanár: Püspöki János
Furulya 1.
EZÜST minősítés
Bernáth Réka
Felkészítő tanár: Pál János
Horváth Zsuzsanna
Kovács Mirella
Felkészítő tanár: Püspöki János
 
Furulya 2.
ARANY minősítés
Aszódi Panna Felkészítő tanár: Pál János
EZÜST minősítés
Bor Júlia Felkészítő tanár: Pál János
Horváth Hanna Bíborka Felkészítő tanár: Simon Szabina
Horváth Vivien Petra Felkészítő tanár: Pál János
Trombitás Réka Felkészítő tanár: Simon Szabina
 
Furulya 3.
EZÜST minősítés
Meszlényi Lilla
Felkészítő tanár: Pál János
 
Furulya 4.
ARANY minősítés
Ravasz Dominika
BRONZ minősítés
Szabó Noémi
Felkészítő tanár: Simon Szabina
Furulya 5.
EZÜST minősítés
Sélley Borbála
Felkészítő tanár: Püspöki János
 
Fuvola HEK1
EZÜST minősítés
Mihály Kinga
Fuvola 4.
EZÜST minősítés
Csemba Júlia
Felkészítő tanár: Cserey Anna
 
Fuvola 6.
NÍVÓ minősítés
Pál Tímea Felkészítő tanár: Cserey Anna
 
Klarinét 4.
EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Püspöki János
Bors Ivett
Klarinét 6.
ARANY minősítés
Németh Csilla Daniella
Felkészítő tanár: Püspöki János
 
Klarinét Tk.1
ARANY minősítés
Szabó Helga Nóra
Felkészítő tanár: Püspöki János
 
Szaxofon 1.
EZÜST minősítés
Joós Kristóf
Felkészítő tanár: Püspöki János
 
Szaxofon 6.
EZÜST minősítés
Fekete Péter Zsolt
Trombita 1.
EZÜST minősítés
Dörnyei Sándor
 
Trombita 4.
EZÜST minősítés
Bors Olivér
 
Trombita 6.
BRONZ minősítés
Kiss Róbert
Trombita Tk.2
EZÜST minősítés
Farkas Bertalan
EZÜST minősítés
Bódai Sándor
Felkészítő tanár: Püspöki János
 
HEGEDŰ
Oklevelet kaptak
Hertelendy Balázs
Nagy Zsóka
Schwarczkopf Kinga
Felkészítő tanár: Aigner Barbara
 

 

Digitális napló

Projektjeink

 

Új Széchenyi terv

 

Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

 

 

ESZA

 A projektek az Európai Unió támogatásával valósulnak meg.

 

 

 

Iskola a facebook-on

Kisfaludy- napok

Rendezvényünk támogatói:

OTP Bank Nyrt. , Hotel Kapitány Wellness, Flóri Virágsarok (Tér Anikó), Construct -  Ker. Kft, Polydekor, Darnay Kálmán Alapítvány, Szülői Szervezet, ÁB Aegon (Barcza Zoltán), Németh Óra-Ékszer, Sarvaly Zrt., Csepregi József vállalkozó, Sissy Fashion, Dekoltázs Kft., Vikória szépségszalon, Scotti udvarház, Magyar Posta, Raák Optika, Horváth Istvánné optika, Avantgárd Sportbolt, Vianni

Szabó Kerttechnika, Agrovilág, Írókéz, Zebra papírbolt, Fókusz, Semmelweis Gyógyszertár, Tip-top Divat, PSF Kft., Virágkuckó, Rita Szépségszalon, Schell, Heineken, Spar, Gasztro Betyár, Thirty’s Étterem, Huber Cukrászda, Tringli Szilveszterné ajándékbolt, Farkas Autósbolt, Cseh Károly-Italker, Euromédia, Schluss Autósbolt, Tutiparty, Farkas Béla, Tourinform-TDM, Videotéka, Oszkai Réka (Kamilla Kézművesbolt), Kustos Gabriella, Varga Kinga, Tóth Tamás, Idegennyelvi munkaközösség, Neuberger-Kovács Beáta, Kőbán Tamásné, Szabados Zsuzsanna, Bolla Sándor, Francia pékség, Czémán Imre, Darvastó Foglalkoztató Intézet, Bútor és Lakberendezési Diszkontáruház (Eőry Dénesné), Allianz Hungária (Molnár Judit), Nemes Húsbolt