Get Adobe Flash player

Tallózó

Az intézményben a területileg illetékes gyermekjogi képviselő:

Makara Melinda
Fogadóóra helye, időpontja: Veszprém, Kossuth u. 10. 2. emelet 218-as szoba, minden
Munkaidőben elérhető telefonszáma:
06-20-4899-621
hónap első hétfő 13-15 óra között
E-mail: makara.melinda@obdk.hu
A JOGVÉDELMI KÉPVISELŐ AZ ORSZÁGOS BETEGJOGI, ELLÁTOTTJOGI, GYERMEKJOGI ÉS
DOKUMENTÁCIÓS KÖZPONT MUNKATÁRSA, AZ INTÉZMÉNYTŐL FÜGGETLEN SZEMÉLY
A fenti elérhetőségek sikertelensége esetén az OBDK zöldszáma hívható: 06/80/620-055

 

 

 

Belépés

Tankönyvosztás 2016.

Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink!

Iskolánkban a tankönyvosztás 2016. szeptember 1-jén, az első tanítási napon 8 órától, az osztályfőnöki órák keretében lesz. Az osztályok meghatározott rend szerint a nyelvi laborban kapják meg a könyveket. Iskolatáskát a tankönyvcsomaghoz ne felejtsenek diákjaink hozni!

Fizetős tanulóink a csekket és a számlát itt az iskolában kapják meg osztályfőnöküktől. 

Befizetési határidő: 2016. szeptember 15. A számlák kiegyenlítésére több lehetőség is rendelkezésre áll:

- csekkel készpénzben vagy utalvánnyal a postahivatalokban (az elfogadott utalványok listáját és az elfogadóhelyeket a www.kello.hu/rolunk/utalvanyok-elfogadasa elérhetőségen találják meg),

- kifizethető online, regisztráció után a szülői felületen :https://szuloifelulet.kello.hu/Home/Login,

- valamint átutalással a KELLO bankszámlaszámára: 64400068-30107825-11100049

Támogatott diákjaink hozzák magukkal a megfelelő ingyenességet igazoló dokumentumot számlakivonat emelt családi pótlékról, MÁK igazolás, érvényes rendszeres gyermekvédelmi támogatás iratmásolata, vagy szakorvosi igazolás tartós betegségről.

Mindenkinek sikeres tanévet kívánunk!

Kovács Attiláné (Piroska néni) tankönyvfelelős

Sümeg, 2016. augusztus 22.

Digitális napló

Projektjeink

 

Új Széchenyi terv

 

Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

 

 

ESZA

 A projektek az Európai Unió támogatásával valósulnak meg.

 

 

 

Iskola a facebook-on

Kisfaludy- napok

Rendezvényünk támogatói:

OTP Bank Nyrt. , Hotel Kapitány Wellness, Flóri Virágsarok (Tér Anikó), Construct -  Ker. Kft, Polydekor, Darnay Kálmán Alapítvány, Szülői Szervezet, ÁB Aegon (Barcza Zoltán), Németh Óra-Ékszer, Sarvaly Zrt., Csepregi József vállalkozó, Sissy Fashion, Dekoltázs Kft., Vikória szépségszalon, Scotti udvarház, Magyar Posta, Raák Optika, Horváth Istvánné optika, Avantgárd Sportbolt, Vianni

Szabó Kerttechnika, Agrovilág, Írókéz, Zebra papírbolt, Fókusz, Semmelweis Gyógyszertár, Tip-top Divat, PSF Kft., Virágkuckó, Rita Szépségszalon, Schell, Heineken, Spar, Gasztro Betyár, Thirty’s Étterem, Huber Cukrászda, Tringli Szilveszterné ajándékbolt, Farkas Autósbolt, Cseh Károly-Italker, Euromédia, Schluss Autósbolt, Tutiparty, Farkas Béla, Tourinform-TDM, Videotéka, Oszkai Réka (Kamilla Kézművesbolt), Kustos Gabriella, Varga Kinga, Tóth Tamás, Idegennyelvi munkaközösség, Neuberger-Kovács Beáta, Kőbán Tamásné, Szabados Zsuzsanna, Bolla Sándor, Francia pékség, Czémán Imre, Darvastó Foglalkoztató Intézet, Bútor és Lakberendezési Diszkontáruház (Eőry Dénesné), Allianz Hungária (Molnár Judit), Nemes Húsbolt